![Фон:](https://myrafting.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/dsc_77181-scaled-1.jpg)
Ось і закінчуються теплі дні, та ми закриваємо сезон 2020. Як завжди підводимо підсумки, рахуємо ваші посмішки, виправляємо недоліки, удосконалюємо все, що можемо, у нашій роботі.
Це був дуже непростий рік у сфері туризму та відпочинку. У зв’язку з карантинними обмеженнями нам прийшлося почати сезон набагато піздніше ні зазвичай. Ви не змогли приїхати до нас на травневі свята, але ми буди раді бачити вас з червня до жовтень.
Для багатьох рафтинг став однією з небагатьох можливостей змінити обстановку, адже більша частина світу була закрита для України. Та ми із задоволення відмічаємо, що навіть спокушенні далекими подорожами наші гості, були здивовані та відмітили, що й в нас не гірше. Ми раді, що з нашою допомогою ви змогли по-іншому подивитися на красу нашої країни, побачили, шо тут теж є дивоввина природа та всі можливості для якісного відпочинку. Чекаємо на вас наступного року!
![](https://myrafting.8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/36-b.jpg)