Дитячий табор – сплав на рафтах та байдарках з дітьми

Дитячий табор – сплав на рафтах та байдарках з дітьми

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

у 2-х словах Рафтинг для дітей – це 10 (7) повних справжнніми пригодами днів під керівництвом досвідчених інструкторів. За цей час ваші діти ознайомляться з основам водного туризму, мистецтвом виживання у екстремальних умовах, пройдуть курс з надання першої медичної допомоги, зміцнять здоров’я, знайдуть нових друзів, та відпочинуть перед навчальним роком.. Що брати з собою?

ПРОГРАМА «ДИТЯЧИЙ ТАБОР НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ»:

Фото: ПРОГРАМА «ДИТЯЧИЙ ТАБОР НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ»:
Базовий табір «Одісей-екстрім»: розташований на приватній закритій території. Учасників розселяють у 4-місних наметах «Pinguin». Кожний намет стоїть під шиферним дахом на дерев’яному помості заввишки 50 см. У наметах є теплоізоляційні килимки та спальники (проводиться прання після кожної зміни).
Фото: ПРОГРАМА «ДИТЯЧИЙ ТАБОР НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ»:
Ваші діти зможуть кожного дня користуватися літнім душем. Підлога облицьована плиткою, прибирання здійснюється щодня. Обладнані акуратні туалети з каналізацією. Є умивальники з проточною водою. Передбачена щоденна санітарна обробка туалетів. Щоб помити руки, почистити зуби та вмитися є сучасні умивальники.
Фото: ПРОГРАМА «ДИТЯЧИЙ ТАБОР НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ»:
Ваші діти отримуватимуть повноцінне чотириразове харчування. Сніданок, обід, підвечірок та вечеря готуються на стаціонарній обладнаній кухні. Для приготування використовується артезианська вода з власної свердловини. Вода пройшла необхідні лабораторні дослідження. У сезон діти мають нагоду самостійно збирати лісову суницю, м’яту та чабер для трав’яного чаю.
Фото: ПРОГРАМА «ДИТЯЧИЙ ТАБОР НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ»:
Територія електрифікована, є Wi-Fi – це надає можливість вашім дітям зарядити смартфони та бути з вами на зв’язку у будь який вільний час.
Фото: ПРОГРАМА «ДИТЯЧИЙ ТАБОР НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ»:
У 20 метрах від табору розташований дитячий майданчик. Є причал з обладнаним спуском до води. У 15 хвилинах від табору – обладнаний піщаний пляж з пологим спуском у воду та слабкою течією.
Скільки коштує?
Ваші діти можуть приїхати на тиждень чи залишитися на 10 днів.

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ:

 • Базовий табір «Одісей-екстрім»: «Смарагдове місто» розташований на приватній закритій території. Учасників розселяють у 4-місних наметах «Pinguin». Кожний намет стоїть під шиферним дахом на дерев’яному помості заввишки 50 см. У наметах є теплоізоляційні килимки та спальники (перуться після кожної зміни).
 • Територія електрифікована, є Wi-Fi – це дає можливість вашім дітям зарядити смартфони та бути з вами на зв’язку у будь який вільний час.
 • Ваші діти зможуть кожного дня користуватися літнім душем. Приміщення облицьовано плиткою, прибирання здійснюється щодня. Обладнані акуратні туалети з каналізацією. Передбачена щоденна санітарна обробка туалетів.
 • Ваші діти отримуватимуть повноцінне чотириразове харчування. Сніданок, обід, підвечірок та вечеря готуються на стаціонарній обладнаній кухні. Для приготування використовується артезианська вода з власної свердловини. Вода пройшла необхідні лабораторні дослідження. У сезон діти мають нагоду самостійно збирати лісову суницю, м’яту та чабер для трав’яного чаю.
 • У 20 метрах від табору розташований дитячий майданчик. Є причал з обладнаним спуском до води. У 15 хвилинах від табору – обладнаний піщаний пляж з пологим спуском у воду та слабкою течією.
Фото
Для трансферу на місці в нас є автобус категорії D1. Автобусом керує водій з цією ж категорією.
При подачі заявки потрібно надати медичну довідки про стан здоров’я дитини.
Батьки можуть приїхати у рафтинг-табор з дитиною, але це потрібно обговорити заздалегідь
Для участі у дитячому таборі не потрібна спеціальна підготовка.
У вартість не входить дорога з вашого міста у рафтинг-табір та назад.
Весело та комфортно Весело та комфортно Весело та комфортно Весело та комфортно
Для дітей

У ПРОГРАМІ РАФТИНГ-ТАБОРУ:

 • Школа
  водного
  туризму
  Учасники навчаться основам управління рафтом, двух- та чотирьохмісним катамараном, байдаркою, каяком, працювати канойним та байдарочник веслом, дізнаються про правила поведінки на воді та техніку безпеки, проведуть рятівні роботи: імітація перевороту судна та дії команди та кожного учасника у цьому випадку. У кожного учасника будуть свої весло, каска, рятівний жилет. Вихід на воду без рятівного жилету категорично заборонений. Навчання проводять інструктори з досвідом роботи на воді 10-15 років.
 • Школа
  скелелазання
  Недалеко від дитячого табору «Одісей-екстрім «Смарагдове місто» є скельні виходи, на яких можна навчитись основам скелелазіння: вільний підйом зі страховкою, спуск дюльфером, навчання рятівним роботам, страхуванню, техніці безпеки, праці з мотузкою та карабінами. Учасники забезпечуються всім необхідним спорядженням (альпіністською системою верх та низ), карабінами, вісімкою, рукавицями, касками). Під час перебування у дитячому таборі учасники навчаться в'язати вузли, що використовуються у альпінізмі та спортивному туризмі. Адже крім звичних бантика та простого, є ще десятки вузлів. Доречи ваші діти зможуть зв’язувати шнурки спеціальним вузлом, що не буде постійно розв’язуватися.
 • Школа
  виживання
  За 10 днів ваші діти навчаться багатьом навикам, що необхідні для виживання та просто комфортного та безпечного відпочинку у природних умовах. Вони будуть самостійно ставити намети, під керівництвом інструктора розпалювати багаття, у тому числі з вологих дров (імітація дощових умов). Учасники навчатимуться готувати на багатті просту їжу (каша, чай, суп). Команда отримає навик орієнтування на місцевості. Та найголовніше діти навчаться відчувати плече друга, працювати у команді та побачать, як змінюється сприйняття світу у похідних умовах.
 • Тренування
  на смузі
  перешкод
  Участники дитячого табору навчатьс проходити мотузкову пішохідну смугу перешкод. Серед елементів – переправа пряма, крутонаклона, паралельні перила, маятник, купини, брід.
 • Екскурсії В програмі заплановані три екскурсії. Грантно-Степове Побужжя: учасники дитячого табору впізнають історію краю, а вона дуже багата на події: тут були давньогрецькі поселення, тут закінчила своє існування Запорізька Січ. Крім того діти познайомляться з місцевою флорою та фауною, на Південному Бузі багато ендеміків (тварин та рослин, що занесені у Червону Книгу).Екскурсія до Актовського каньону. За півтори години автобусом від дитячого табору розташовано мальовниче місце – гігантські кам’яні глиби створюють дивний ландшафт, унікальний для України. Екскурсія до єдиного у світі Музею ракетних військ та краєзнавчий музей. Ваші діти побувають у законсервованих ракетних шахтах та на власні очі побачать макети ракетно-ядерної зброї.
 • Заліковий похід Після того як група засвоїла основи водної техніки, учасники відправляються у похід по Південному Бугу на рафтах. Під час походу діти зможуть застосувати на практиці всі знання, що вони отримали: організувати ночівлю, приготувати вечерю на багатті. Під час походу учасників супроводжують інструктори. У дитячий табір діти повернуться на автобусі.
Южный Буг

Маршрут рафтинга

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07