Тільки рафтинг на Південному Бузі

Тільки рафтинг на Південному Бузі

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Пройти весь маршрут,
600 грн

Що брати з собою?
  • Ви можете пройти наш 3-годинний стандартний маршрут, який включає проходження Великого Мигійського порогу, Інтегралу, Куріпчинську шиверу та відвідування Радонового озера.
  • Ця програма підійде тим, хто на Південному Бузі лише декілька годин проїздом, чи тим, хто вирішив самостійно забезпечити себе харчуванням та ночівлею.
  • Ви можете обрати один чи декілька відрізків маршруту, що найбільш сподобались та пройти тільки їх за додаткову плату.
Сплав відбудеться за будь-якої погоди. Вам не потрібно повертатися на базу самостійно. З фінішу учасників вивозить наш спецтранспорт.
Щоб оптимізувати трансфер груп, сплави проводяться у першій та у другий половині дня. Ми завчасно запропонуємо той час, який вас влаштує, якщо будуть вільні місця.
Бронювання програми за передплатою. Якщо ви не приїхали у визначену дату, ми залишаємо за вами відкрите бронювання на цей або наступний сезон на будь яку іншу дату, яку потрібно узгодити заздалегідь.
Індивідуальні програми, що менше 3 годин, у будні дні проводяться для груп від однієї людини, а у вихідні – тільки для груп від 8 осіб (екіпаж рафту)
Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07