Контакти

Контакти

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Рафтинг-табір «Одиссей-екстрим» знаходиться у селі Мигія, вул. Туристична, 22. Це Первомайський район Миколаївської області.

З Миколаєва:

На авто вам потрібно їхати по трасі Миколаїв-Ульянівка. Але якщо ви ідете рейсовим автобусом – підійдуть ті, що слідують з Миколаєва у Київському напрямку. Ваша кінцева мета – село Мигія.

З Одеси:

В Мигію можна дістатися на власному транспорті по трасі Одеса-Київ через Голованівськ та Первомайськ-на-Бузі. У Первомайськ з Одеси також ідуть маршрутні таксі з автостанції «Привоз» та з Центральногоавтовокзалу. Потім з Первомайська до Мигії можна доїхати на таксі чи на маршрутці.

З Київа:

На Південний Буг треба їхати по трасі Київ-Одеса, потім по трасі Ульянівка-Миколаїв до Мигії через Голованівськ та Первомайськ. З суспільного транспорту підійде все, що слідує у Миколаїв.

Ви можете попередньо зателефонувати нам та отримати консультацію, як дістатися на рафтинг з будь-якого міста України. Ми зустрінемо вас у Мигії та проведемо до нашого рафтинг-табору «Одісей-екстрим». У 100 метрах від нашого рафтинг-табору знаходиться цілодобово стоянка під охороною.

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07