Рафтинг з Харкова – тур на Південний Буг

Рафтинг з Харкова – тур на Південний Буг

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Соснові ліси, Печенежське водосховище, Сіверський Донець,тихая рибалка та насолода спокійними краєвидами – все це доступно мешканцям Харкова. А якщо хочеться подалі від рідного міста? Тоді можемо вам запропонувати рафтинг на Південному Бузі. Та, якщо ви їдете до нас з Харкова, то краще запланувати мандрівку з ночівлею у нашому рафтинг-таборі, адже дорога з Харкова до нас займає близко 500 км.

Однак, якщо ви просто мандруєте Україною та Мигію не є вашою кінцевою крапкою, але ви збираєтесь проїжджати недалеко від нас, зробіть крюк та заїжджайте до нас на рафтинг, сплав по річці з це всього 3 години, ви добре відпочинете та можете їхати далі. Доречі у нас можна й пообідати.

Навіщо їхати на Південний Буг, адже це так далеко

Звісно, щоб добре відпочити та познайомитись з таким видом розваг як рафтинг. Південний Буг найближче до Харкова місце де мона замовити сплав на байдарках чи рафтах та пройти пороги. Мигійські пороги всього 2-3 категорії складності, але вражень від них буде багато.

Вали, що разбиваються о бор рафтц та обдають вас бризками, швидкість, ви взлітаєте вверх, потім провалюєтесь у водяну яму. Скрізь каміння тільки спритність інструктора дозволяє вам обходити перетини, а , а затем течение замедляется, та ось ви вже лавіруєте між островів, купаєтесь у спокоійній воді, гуляєте близу Радонового озера у покинутому гранітному кар'єрі.

Добайте до цього всього спекотний літній день, найгарнішу природу, дувовині гранітні скелі. Потім відпочиног та ночівля у наметах в затишному рафтинг-таборі "Одісей-екстрим", в якому є всі блага цивілізації: електрика, інтернет, обладнані туалети, літній душ та смачна іжа. Неве ви все ще ввааєте, що Південний Буг надто далеко?

Як доїхати на рафтинг з Харкова?

Відстань від Мигії до Харкова близько 500 км. На власному авто можно їхати через Полтаву, Кременчуг та Расстояние от Мигеи до Харькова более 500 км. На своей машине можно ехать через Полтаву, Кременчуг та Кропивницький. Розраховуйте, що дорога займе не менш ніж 8 годин. Кропивницкий. Рассчитывайте, что дорога займет не менее 8 часов.

На суспільному транспорті можна доїхати поїздом або автобусом до Вознесенська, а потім на автобусі до Мигії.

Ви можете приїхати до нас у будь який день тижня, як у будні, так і у вихідні. Коли плануєте свій відпочинок розраховуйте, що у вихідні бажаючих приїхати на рафтинг досить багато та бронювати місця необхідно заздалегідь.

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07