Правила поведінки на воді

Правила поведінки на воді

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Зазвичай все починається ще на березі: інструктаж за техніки безпеки, що уважно вислуханий, добре засвоєні команди та правльно підібране індивідуальне спорядження – все це запорука успішного та безпечного рафтингу. Нашим клієнтам ми пропонуємо тільки сертифіковане сучасне спорядження.

Багаторічний досвід прфесійного рафтингу та регулярних категорійних походів дозволяють нашим інструкторам забезпечити безпеку клієнтів на сплаві.

Ми завжди ставимо безпеку вище за все!

Обмеженя за станом здоров'я для участі у рафтингу:

  • Люди із захворюваннями сердцево-судинної системи та ниркової недостатості до сплаву не допускаються.
  • Особам, що потребують лікування та постійний лікарскій нагляд, участь у рафтингу не рекомендована.

Безпека під час сплаву:

  • Перед почтаком сплаву проводиться обов'язковий інструктаж з техники безпеки та правилам поведінки на воді.
  • Під час сплаву кожен член екіпажу повинен Во время сплава каждый член экипажа обязан неухильно виконувати команди інструктора.
  • Інструктор на свій розум, у цілях безпеки мое не допустити до проходження складних ділянок сплава як окремих учасників, так і весь екіпаж.
  • На сплав допускаються дети від 8 до 16 доків у супроводі батьків.

Особи, що знаходяться у стані сп'яніння на сплав не допускаються!!!

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07