Рафтинг на Південному Бузі (1 день)

Рафтинг на Південному Бузі (1 день)

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Коротко Захоплююча водна подорож по фантастичним куточкам Південного Бугу, що триває не менш ніж три години. Що брати з собою?

Фото:
Рафтинг
Маршрут має довжину 8 км. Він починається прямо з нашої бази та закінчується неподалік від села Куріпчино. Ви пройдете три відрізки порогів: Великий Мигійський поріг, Інтеграл та Куріпчинську шиверу.
Фото:
Фішки маршруту
3 години релаксу на річці: купання у природному «джакузі», стрибки з тарзанки (то не є тролей), горки з рафтів на скелях «Турецький стіл» чи «Слон», купання у Радоновому озері, бодірафтинг.
Фото:
Харчування
Вам не доведеться думати про харчування. У вартість входить обід (перша, друга страва та чай). Якщо ви вегетаріанець, дотримуєтесь дієти чи не вживаєте деякі продукти, попередьте нас завчасно.
Трансфер на маршруті
Немає потреби багато ходити, нічого не потрібно довго нести. Після рафтингу на базу вас відвезе наш автобус.
Фото:
Перебування у рафтинг-таборі
Користування альтанками, пляжем, туалетами, літнім душем, електрикою для зарядки ваших гаджетів, Wi Fi, артезіанською свердловиною.
Скільки коштує?
900 грн
З нашого досвіду — це вартість оптимального пакету послуг. Ви взмозі продовжити відпочинок за вашими можливостями.
Ми уважні до "дрібниць"

За додаткову плату (замовляється завчасно):

  • Відпрацювання елементів скелелазіння (спуск дюльфером з Протичанської скелі (група не менш 15 осіб) 150 грн один спуск
  • Шашлик (вага 250-280 грамів) 160 грн
  • Оренда мангалу з шампурами 200 грн
  • Дрова мішок 200 грн
Фото
Є майданчик для перебування автівок та автобусів у 100 м від бази
Графік проведення програми: будь який день сезону у період з 15 квітня по 15 жовтня
У вартість не входить трансфер з вашого міста у рафтинг-табор та назад
Щоб оптимізувати трансфер груп, сплави проводяться у першій та у другий половині дня. Ми завчасно запропонуємо той час, який вас влаштує, якщо будуть вільні місця.
Сплав відбудеться за будь-якої погоди. Вам не потрібно повертатися на базу самостійно. З фінішу учасників вивозить наш спецтранспорт.
Бронювання програми за передплатою. Якщо ви не приїхали у визначену дату, ми залишаємо за вами відкрите бронювання на цей або наступний сезон на будь яку іншу дату, яку потрібно узгодити заздалегідь. Після початку програми гроші не повертаються
Весело та комфортно Весело та комфортно Весело та комфортно Весело та комфортно
Без ночівлі

Розклад програми

Програма адаптована як для сімейного так і для корпоративного відпочинку. Вік та рівень фізичної підготовки учасників не мають значення. Програма включає рафтинг по Південному Бугу, обід, відвідування Радонового озера, трохи вільного часу, перебування у рафтинг-таборі.
  • 10:30 Прибуття у с Мигія. Заїзд у базовий табір «Одісей-екстрим». Формування екіпажів. Підбір та підгонка спорядження. Інструктаж з техніки безпеки.
  • 11:00 Вихід на воду. Відпрацювання техники керування рафтом та рятувальних робот. Сплав до села Куріпчино, купання у річці, стрибки з тарзанки (то не є тролей). Висадка на острови, горки з рафтів зі скель «Турецький стіл» чи «Слон», зупинка для відвідування Радонового озера.
  • 15:00 Прибуття у базовий табір.
  • 15:30 Обід.
  • 16:30 Вільний час.
  • 18:00 Закінчення програми. Від’їзд
Южный Буг

Маршрут рафтинга

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07