Рафтинг з Запоріжжя – тур на Південний Буг

Рафтинг з Запоріжжя – тур на Південний Буг

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Запоріжжя – місто, у якому відпочинком на річці нікого не здивувати. Тут все дихає історією, сюди іде багато туристів, щоб відвідати острів Хортиця та подивитись місце де відбулося багато подій з історії козацтва. Навіть назва міста вказує, що колись тут були пороги, але після будівництва Дніпровської НЕС порогів не стало. Зараз Дніпро спокійна річка не призначена для рафтингу.

Як дістатися на рафтинг з Запоріжжя?

Щоб відновити історичну пам'ять та згадати, що таке пороги з Запоріжжя можна поїхати на Південний Буг. Як і Дніпро, Південний Буг перекривають гранітні скельні виходи Українського кристалічного щиту, однак, на відміну від Дніпра, на Південному Бузі все же вдається зберегти пороги, але нажаль не всі. Вже не існує порога Гард недалеко від Південоукраїнська, перекрита можливість проходження порогів Мигійської ГЕС, однак ще збереглися Мигійські пороги. Вони пригодні для рафтингу.

Маршрут займає близько 3 годин. За цей час проходяться вс Мигейські пороги, а потім сплав проходить по гладкій воді з невеликими шиверами та швидкотоками. Є можливість зупинитися та пострибати з тарзанки, іскупатися у Радоновому озері, що виникло на місці покинутого гранітного кар'єру, погуляти по островам та проплисти на рафті чи байдарці по мальовничим протокам, над якими нависають дерева.

До того ж з історичної точки зору приїхати з Запоріжя у Мигію теж цікаво, саме в ці місця після зищення Єкатериною II Запорізької Сечі біжали козаки. Виявляться що Запоріжжя та Мигія місця що історично пов'язані, тому тим, хто мешнає в Запоріжжі буде цікаво відвідати рафтинг у Мигії.

https://www.high-endrolex.com/26

Як доїхати з Запоріжжя у Мигію?

Якщо ви збираєтесь на рафтинг у Мигію з Запоріжжя, вам краще планувати программу з ночівлею, адже дорога до вашого міста до нас неблизька: приблизно 450 кілометрів і займає вона майе 7,5 годин. Власним авто краще їхати обїздною дорогою через Дніпро, а потім Кропивницький.

Якщо збираєтесь їхати міжміським транмпортом, вам потрібено будувати свій маршрут через Первомайськ – це великий транспортний вузел, що знаходиться всього за 10 кілометрів від Мигії. Між Первомайськом та Запоріжям існує регулярне автобусне та залізничне сполучення. А вже від Первомайська є багацько автобусів,що їдуть через Мигію чи можнавикликати таксі.

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07