Пам’ятки Мігеї та Південного Бугу. Чим зайнятися після рафтингу?

Пам’ятки Мігеї та Південного Бугу. Чим зайнятися після рафтингу?

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Після рафтингу ви можете відпочити у нашому рафтинг-таборі, якщо це передбачено умовами програми, що ви обрали, можете поїхати чи дослідити місцевість, у якій опинились. 

Всього у 10 хвилинах від нашої бази знаходиться будівля млина Скаржинських. Вона була збудована наприкінці XIX сторічча та у свій час була досить великим підприємством. Якість борошна була такою високою, що його через Одесу відправляли у Стамбул.  Будівля зроблена з граніту та червоної цегли. Вона дуже цікаво вписалася у ландшафт. Якщо пройти вздовж будівлі до річки, то ви потрапите на оглядовий майданчик. З нього відкривається чудовий краєвид на греблю та Південний Буг.

Зараз у будівлі млина працює приватна гідроелектростанція.

Разом з її запуском  декілька років тому пороги Мігейської ГЕС стали непроходимі для рафтів. Зараз ними можна тільки милуватися.

Чарівний арочний місточок теж відноситься до споруд млина. Він розташований трохи вище за течією. Поряд із руїнами малого млина Скаржинського та невеличкої запруди.  Відшукати цей місток не дуже легко, тому що його неможна побачити з дороги, він причаївся за густими заростями.

Але ж якщо ви його знайдете, обов’язково пройдіться ним та сфотографуйтесь на його фоні.  Нам здається, що гранітне каміння, з яких він збудований надають йому таємничий та трошки казковий вид.

Ще вище за течією знаходиться Компанійска та Протичанска скелі – сакральні місця, овіяні старими козацькими легендами. З них відкривається приголомшливий краєвид на долину Південного Бугу.  На ці місця варто подивитися не лише з рафту, але й з берега.

Якщо відправитись від нашого рафтинг-табору вниз за течією, то через 30 хвилин ви вийдете до  Радонового озера. Воно утворилось на місці гранітного кар’єру. Вода тут кришталева, глибокого  бірюзового відтінку, особливо яскрава у гарну сонячну погоду. Глибина озера  – 30-40 метрів.  З кам’янистих обріїв зручно пірнати – одразу глибина.  Над озером є оглядовий майданчик, фотозона, велика гойдалка прямо над обрієм та тролей.

Чим ще можна зайнятись?

Позагорати та скупатися на місцевому пляжі.  и искупаться на местном пляже. Він теж розташований трохи вище Мигійської ГЕС.

Скупатися та подивитися на захід сонця на наших містках.  Искупаться и посмотреть закат на мостках. Навпроти нашого рафтинг-табору є обладнані містки. Вдень з них можна стрибати в воду та загорати, а ввечері дивитсь як сідає сонце, та милуватися річкою.

Погуляти лесним масивом в районі села Куріпчино. Туди можна добратися на машині за 20 хвилин.

Пошукати на березі м’яту  та чабер. А потім через декілька місяців пити взимку запашний трав’яний чай.

 

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07