Рафтинг з Миколаєва – тур на Південний Буг

Рафтинг з Миколаєва – тур на Південний Буг

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Мешканці Миколаїва звикли до відпочинку на річці: м’який річковий мул, зарості очерету, тихі  заводі та затишні річкові пляжі, рибалка та катання на човниках, все це можна отримати не виїжджаючи з Миколаїва.  Навіть річка одна й та ж сама, адже там немає ділянок з бурхливою течією, немає кам’янистих виходів, які й створюють можливість для захоплюючого відпочинку — рафтингу на Південному Бузі.

Навіщо їхати на рафтинг?

І там, і там Південний Буг, але ж як відрізняється характер річки в Мигії та Миколаєві.  Якщо в Миколаєві  Південний Буг – це широка, спокійна та лінива річка, то Мигія дає можливість побачити інший Південний Буг: він затиснутий між рожевими гранітними скелями. Через це течія річки прискорюється, а перетини у вигляді нагромадження каміння створюють пороги, по яким так чудово  спуститися на рафті, вже потім Мигійські пороги змінюються більш повільною течією, однак і там не нудно: річка поділяється на рукава-протоки між островами, над якими змикаються дерева.  Тут можна зорово відпочити та перезагрузити мог після напруженої праці, розслабитися на вихідні.

На вас чекає:

  • Сплав на байдарках чи рафтах,
  • Дуже красива природа,
  • Смачна їжа,
  • Відвідування Радонового озера,
  • Затишний рафтинг-табор,
  • Гарний відпочинок недалеко від дома.

Що важливо: рафтинг на Південному Бузі підійде звичайним людям, не потрібна  спецпідготовка та якісь особливі навички.  Маршрут займає 3 години, але не хвилюйтесь, вам не потрiбно грести весь цей час. Ви будете зупинятися, щоб пострибати з тарзанки, покупатися, погуляти по островах, відвідати Радонове озеро. А з села Куріпчино вас забере автобус та привезе обратно у базовий табор.  

До нас  у рафтинг-табор можна приїхати у будь-який день тижня, у будні дні людей значно менше одже вам приділять ще більше уваги, прораховуйте це, коли плануватимете свій відпочинок чи відпустку. Ми працюємо весь теплий сезон з квітня по листопад. 

Як дістатися на рафтинг з Миколаєва?

Від Мигії до Миколаєва – 156 кілометрів. А сама дорога займає не більш ніж 2 години. Якщо ви збираєтесь їхати на машині, то будуйте маршрут через Юноукраїнсь та Вознесенськ.

На суспільному транспорті можна легко дістатися до Мигії, вам потрібно шукати автобуси, що їдуть до Первомайська.

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07