Як дістатися у рафтинг-табор “Одісей-Екстрим” на Південному Бузі

Як дістатися у рафтинг-табор “Одісей-Екстрим” на Південному Бузі

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Рафтинг-табор "Одісей-екстрим" знаходиться у селі Мигія, вул. Туристична,22. Це Первомайський район Миколаївської області.

З Миколаєва  на машині вам потрібно іхати по трасі Миколаїв-Ульянівка. Якщо ви ідете рейсовим автобусом. вам підійдуть ті, що слідують з Миколаєва у Киівському напрямку. Ваша мета – село Мигія.

З Одеси в Мигію мона дістатися на власному транспорті трасою Одеса-Київ. Через Голованівськ та Первомайськ-на-Бузі. У Первомайськ з Одеси також ідуть маршрутні таксі з автостанції "Привоз" та Центрального автовокзалу. Потім з Первомаська в Мигію можна доїхати на таксі або маршрутці.

З Київа на Південний Буг можна іхати трасою Київ-Одеса, потім трасою Ульяновка-Миколаїв до Мигії через Голованівськ та Первомайськ-на-Бузі. З суспільного транспорту підйде все, що їде у напрямку Миколаїва.

У будь якому разі ви можете заздалегідь зателефонувати нам та отримати консультацію про те як дістатися на рафтинг з будь якого міста України. Ми зустрінемо вас та проведемо до нашого рафтинг-табору "Одісей-екстрим". У 200 метрах від нашого табору знаходиться охороняєма цілодобова автостоянка.

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07