Рафтинг з Одеси – тур на Південний Буг

Рафтинг з Одеси – тур на Південний Буг

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

Одеса! Ну, який сенс кудись їхати з Одеси, якщо у теплий сезон всі прагнуть опинитись саме тут! Море, солце, пляж, неймовірна кількість ресторанів, клубів, готелів та будь який смак! Одеса – просто Мекка розваг та відпочинку для людей всієї України. Але одесити мають такий жарт, що вони полюбяють ходити на море у травні та вересні, коли спадає потік туристів, коли сонце м'якіше, а на пляжах з'являється більше місця.

Той що, одесити все літо сидять у душному офісі та чекають на вересень? Звісно, ні. Вони знаються на таємних морських пляжах, а ще мандрують Україною. Однією з таких мандрівок з Одеси може стати й рафтинг на Південному Бузі.

В Мигії у рафтинг-таборі Одисісей-екстрим є все для того, щоб вихідні або відпустка чи корпоратив пройшли на відмінно.

Навіщо одеситам їхати на рафтинг?

А хоча б щоб змінити обстановку та порівняти відпочинок на морі та на річці. Звісно, буде досить незвично: вода у річці несолона, плавати у нії важче, ніж у морі, але ж на рафтингу видають рятивні жилети, вони тримають на воді не гірже ніж солона морська вода.

А якщо срйозно, то що може бути краще, ніж зміна обстановки? Всього декілька годин на машині чи автобусі і ви опиняєтесь зовсім у іншому світі. Річна прохолода, берега, що тонуть у зелені, дивовижні скелі з рожевого граніту. Південний Буг швидкий, а потім спокійний, а ще рафтинг-табор "Одісей-екстрим" у Мигії, де є все для відмінного відпочинку.

Ми можемо запропонувати:

  • Сплав на рафтах
  • Сплав на байдарках
  • Смачне харчування

Крім того, ви можете встигнути:

  • Порибалити на наших мостках,
  • Искупатися у Південному Бузі,
  • Подивитися на Радонове озеро у покинутому гранітному кар'єрі, там кришталева вода неймовірного коліру,
  • Смачно поїсти та гарно відпочити.

Як дістатися на рафтинг з Одеси?

Якщо ви будете їхати у Мигію своєю машиною то вам потрібно рухатися по трасі Одеса-Київ у напрямку Київа. Потім ваш навігатор може запропонувати вам звернути на Криве Озеро, там дорога коротше, але дуже розбита. Краще їхати по Київської трасі до поворота на Голованівськ і далі насолоджуватись мальовничою дорогою місцевого значення досить непоганої якості. Якщо у вас є час можна ще завернути до Музея ракетних військ, там буде цікаво і дітям, і дорослим.

На суспільному транспорті у Мигію з Одеси можна доїхати автобусом до Первомайська, у Первомайську потрібно пересісти на маршрутку до Мигії чи на таксі, вам потрвбно проїхати всього 10 кілометрів і таксі обійдеться недорого.

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07