Корпоративний рафтинг на Південному Бузі

Корпоративний рафтинг на Південному Бузі

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

У будь-якій компанії особливу увагу приділяють клімату уколективі. Тренінги, семінари, психологічні тести та модний тімбілдінг – такф інструменти вже пробувало багато керівників та спеціалістів по персоналу. І хочеться чогось новенького неформального, а ще б поєднати з відпочинком та новими враженнями. Ми пропонуємо вам поїхати на корпоративний рафтинг.

Компанія «Одіссей-екстрим» пропонує вам індивідуальний підхід. Наші спеціалісти допоможуть вам адаптувати захід згідно з вашими потребами. Адже у нвас може будти день народження компанії, та ви забажаєте розслабитися, а може бути семінар на свіжому повітрі, і вам потрібно буде поєднати приємне з корисним.

У будь-якому разі така активність — це ідеальний спосіб сплотити колектив та один з найприродніших "тімбілдінгових" досвідів, які ви можете отримати. Адже рафтинг — це перш за все злагоджена робота команди, для досягнення спільної мети, а саме цим ви й займаєтесь на роботі.

До того ж ваш колектив опиниться у незвичній ситуації, та ви будете мати змогу побачити один одного у іншому світі, розкрити нові якості колег та підлеглих.

Не урбуйтесь через рівень навичок, спеціальна підготовка не потрібна, брати участь можуть як новачки, так і більш просунуті ваші колеги.

https://www.high-endrolex.com/27

«Одиссей-екстрим» може прийняти колективи від 5 до 100 осіб. У нас є обладнанні альтанки, електрика та інтернет, це якщо ви вирішите попрацювати та поєднати відпочинок з виїздною нарадою.

ЩО ТАКЕ РАФТІНГ

РАФТІНГ В УКРАЇНІ

РАФТІНГ НА ПІВДЕННОМУ БУЗІ

Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook и Instagram. Щоб забронювати рафтинг на Південному Бузі, заповніть форму зворотнього зв'язку чи зателефонуйте нам.

контакти
Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07