Рафтинг в Україні

Рафтинг в Україні

GPS-координати 48.03309, 30.94856

Скопійовано

Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22

В Україні популярність рафтингу росте кожного року. Родини з дітьми, компанії спортсменів та шанувальники здорового спосібу життя, групи друзів та колег по роботі – контингент учасників дуже різний.

Максимальна категорія складності у нашій країні – третя. Окремим порогвс карпатських річок присвоїли 4 категорію складності. Рафтинг у Карпатах – здебільшого сезоний. Велику воду там шукають у травні. О дивовиних краєвидах казкових Карпатських гір можна багато не розповідати. Природа у цьому регіоні неймовірна.

На Південному Бузі сезон триває з квітня по жовтень, вода добре прогрвається. Рівень складності порогів коливається від 2 до 3 категорії скданості у залежності від рівня води.

Практикують і рафтинг в Україні на річках 1 категорії складності. Уцьму випадку маршрут проходить по спокійній воді з повільною течією. У таких мандрівках упор робиться на оточуючу красу краєвидів, а не на екстрим.

Як з'явився рафтинг в Україні?

Все почалося з водних походів. Наприкінці 40-х років були перші спроби сплавів на бурхливих річках на рублених дерев'яних плотах. З часом такі дерев'яні плоти замінили на плоти з дюралевою рамою та надувними елементами. Наприкінці 70-х – початку 80-х років вперше у світі для сплавів по бурхливій воді був використаний катамаран.

Чьотирьох- та двомісні катамарани дуже оцінили спортсмени. Влучне сполучення маневреності, остойчивості, керування та надійності катамаранів розширили можливості спортивного туризму.

Вже у 90-ті роки минулого сторічча в України пришло розуміння комерційного рафтингу. Багато досвідчених спортсменів зробили рафтинг своєю професією. Багаторічний досвід сплавів та походів по найскладнішим річкам став їм у нагоді.

Якщо ви вперше

Відгуки о нас

Фото: Татьяна Савченко
Татьяна Савченко

Мы были первый раз и таких впечатлений набрались, это был не забываемый выходной, на рафтинге мы были и пиратами, и "спасателями Малибу", плавали бодирафтингом и прыгали с горы, а кухня тут сказка, было очень вкусно, сытно и питательно. Персонал умнички, всегда придут на помощь в любом вопросе. А ночёвки в палатках , такое ж только в книге прочитать можно. А вечером разожгли костёр и была дискотека, спасибо всем за прекрасный отдых

Фото: Yana Petrenko
Yana Petrenko

Замовили з чоловіком 2 денний тур з ночівлею в кемпінгу. Я і не могла уявити що буде настільки классно. Це справжній екстрим, купа вражень і новий досвід.

Територія бази дуже охайна, привітний персонал. Умови в кемпінгу ідеальні для любителів активного відпочинку. Їжа дуже смачна, порції достатньо великі. Можна за бажанням замовити на вечір шашлик. Поруч з базою живописні місця, у вільний час можна самостійно покупатись в річці, сходити на Мигійську ГЕС, та розслабитись в природньому джакузі).

Наступного разу обов’язково приїдемо з дітьми!

Фото: Сатаев Влад
Сатаев Влад

Однозначно найкраща база з переліку відвіданих , зручні умови проживання, харчування супер - дівчатам які готують максимальний респект, територія бомба

Фото: Таня Сальникова
Таня Сальникова

В прошлом году ездили с семьёй отдыхать и не разу не пожалели что выбрали компанию "Одисей-экстрим". Брали 8 часовую поездку Рафтинг на Южном Буге. Ребёнок был в восторге. Это был его первый сплав по реке. Обязательно вернёмся сюда и в этом году, только хотим теперь заказать  Рафтинг на 2 дня

Фото: Олена Прилепо
Олена Прилепо

Рекомендую всем. Хорошее расположение лагеря, вкусная еда, все условия для вашего отдыха учтены, и отличное настроение обеспечено. Спасибо всему персоналу лагеря, обязательно приедем ещё.

Фото: Ольга Гвоздецкая
Ольга Гвоздецкая

Замечательное место! Добрые хозяева, дружелюбная атмосфера, очеень вкусно кормят)

Хто тут?

Нас легко знайти та неможливо забути

Наша база:
Наша база: с. Мигія, вул. Туристична, 22
GPS-координати
48.03309, 30.94856

Скопійовано

Якщо заблукали
+38 (096) 882 37 07